مشاغل در تبریز

مشاغل در تبریز | فرصت های شغلی در تبریز

تبریز چهارم بزرگترین شهرستان ایران و در پایتخت آذربایجان شرق استان است. واقع در ارتفاع 1،350 متر در محل تقاطع رودخانه و Quri Aji رود ، آن را دومین شهرستان در ایران تا بود 60s. این یکی از خوابگاه های قبلی از ولیعهد تحت سلسله قاجار بود. شهرستان تبریز است که در دره به سمت شمال خط الراس طولانی از مخروط آتشفشانی سهند ، ضلع جنوبی کوه Eynali واقع شده است. دره باز کردن به یک دشت که دامنه های پایین به آرامی به پایان شمال دریاچه ارومیه ، 60 کیلومتر به سمت غرب. جمعیت برآورد شده در حدود 1،400،000 شهرستان است و چهارم بزرگترین شهرستان ، پس از تهران ، مشهد و اصفهان و شهرستان های صنعتی دوم پس از تهران. این رفت و آمد مکرر در تابستان و یک مرکز تجاری ، صنعتی و حمل و نقل است.


صنایع مدرن در شهرستان ها ساخت انواع ماشین آلات ، وسایل نقلیه ، مواد شیمیایی و مواد پتروشیمی ، پالایشگاه ، سیمان ، برق و ارتباطات تلگرافی اروپا تجهیزات ، لوازم خانگی ، نساجی و چرم ، غذایی و لبنی کارخانه ها و صنایع چوبی. شهرستان همچنین شامل ساخت مجتمع تراکتورسازی ایران ، که بزرگترین تولید کننده تراکتور در ایران ، که تا به برخی از شاخه های داخلی و خارج از کشور بیش از حد. شهرستان همچنین دارای برخی از کسب و کارهای کوچک مانند کفش ateliers ساخت ، سنگ بری ، ateliers مبلمان ، قنادی و drynuts.

شهرستان مرکز اصلی تولید فرش مشهور ایران است. این فرش را با کیفیت بالا و تا حد زیادی در بازارهای جهانی ارزش دارد. این فرش ها عموما دارای سوابق عاج با آبی ، گل سرخ ، و نقوش نیل. گاهی اوقات آنها را طرح بسیار متقارن و متوازن. یکی از ویژگی های با کیفیت اصلی این فرش بافی سبک است ، با استفاده از روابط ویژه ای است که تضمین دوام فرش در مقایسه به عنوان مثال با فرش کاشان. شهرستان نیز معروف برای silverwares آن ، گراور سازی روی چوب ، سفال و سرامیک ، Ghalamzani (toreutics) ، Moarraq ، Monabbat ، قلاب دوزی.

مشاغل در تبریز


فناوری اطلاعات ، کامپیوتر، کار برنامه نویسی مشاغل در تبریز

حساب، امور مالی و بانکداری مشاغل در تبریز

فروش و بازاریابی مشاغل در تبریز

مدیریت و دولت مشاغل در تبریز

.

More Related Jobs:

  1. مشاغل در شیراز
  2. مشاغل در اصفهان
  3. مشاغل در کرج
  4. مشاغل در تهران
  5. مشاغل در مشهد
  6. مشاغل در قم

Would like to advertise or link back from this page? Contact Us

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.